Menu

FORD TRUCKS


Nákladní vozidla Ford Trucks

Nákladní vozidla Ford Trucks jsou prověřená desetiletími. Kvalita, odolnost, efektivita a nízké celkové provozní náklady jsou základními kameny globální strategie značky Ford Trucks. Spojují v sobě moderní technologie a dovednosti progresivního týmu vývojových a výrobních pracovníků s důrazem na inovativní přístup ve vývoji materiálů a výrobě jednotlivých komponentů a agregátů, včetně moderních motorů. S vozidly Ford Trucks jsou vždy spojeny kvalitní prodejní i poprodejní služby. Pomůžeme Vám vybrat pro Vaše podnikání to správné  řešení – správný podvozek i vhodnou nástavbu.

Ford Trucks prodává svá vozidla ve více než 48 zemích západní, střední a východní Evropy, střední Asie, Blízkého Východu a Afriky s cílem rozšířit distribuční síť do 50 zemí v roce 2024. 

Výrobní závod se nachází v tureckém vnitrozemí, ve městě Eskişehir na rozloze 1,1 mil. m2 a ročně produkuje 20 000 nákladních vozidel Ford Trucks z toho 9 500 vozidel pro mezinárodní trhy. Dále pak 11 000 kusů motorů Ecotorq, 65 000 motorů pro model Transit Puma, 140 000 ks zadních náprav pro řadu Ford Transit a 300 000 ks kapot pro řadu Ford Transit.

Náš slogan „Sharing the Load“ odráží naši prodejní, vývojovou a výrobní strategii a vyjadřuje náš cíl stát vždy při našich zákaznících, spolupracovat s nimi a vytvořit s nimi úzké partnerství. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli nést Vaše břímě, ať je jakékoliv. To je naše poslání. Přidejte se k nám, jdeme kupředu.

Importérem pro Českou republiku je společnost F TRUCKS a.s., která je zároveň autorizovaným prodejcem nákladních vozidel Ford Trucks. Autorizovaná servisní síť pro vozidla Ford Trucks je řízena importérem, společností F TRUCKS a.s.