Menu

F-MAX Select - Limitovaná edice

Připravte se na prvotřídní zážitek s vozem F-MAX. Jeho výroba s důrazem na bronzové akcenty, které odrážejí status a sílu, proměňuje F-MAX Select v ikonu luxusu a sofistikovanosti.

f_max_select_homepage

Produktový katalog Technické specifikace Kontaktujte nás
vehicle_view_image_1

Pohodlný prostor kabiny

F-MAX Select je navržen s důrazem na pohodlí řidiče. Prostor kabiny je prostorný a ergonomicky navržený, což poskytuje řidiči pohodlné a efektivní pracovní prostředí. Tato oblast je uzpůsobena tak, aby snižovala únavu během dlouhých jízd a zvyšovala celkové jízdní potěšení.

vehicle_view_image_2

Bronz Decopart & Select sériové číslo

F-MAX Select obsahuje elegantní bronzové dekorace, které zvyšují jeho estetickou přitažlivost. Každý vůz má také unikátní sériové číslo Select, což značí jeho místo v této limitované edici. Tato pozornost k detailům podtrhuje prémiový status a exkluzivitu vozidla.

vehicle_view_image_3

Bronzové kliky dveří

Bronzové kliky dveří nejsou jen funkčním prvkem, ale také sofistikovaným detailem. Přidává dotek elegance a luxusu.

vehicle_view_image_4

Volant s bronzovými detaily

Volant F-MAX Select je zdoben bronzovými detaily, které spojují funkčnost s luxusem. Tyto detaily nejsou pouze vizuálně přitažlivé, ale také zlepšují hmatový zážitek z ovládání volantu, čímž činí každou jízdu ještě více zábavnou.

vehicle_view_image_5

Sedadla s bronzovými detaily

Sedadla ve F-MAX Select jsou navržena pro maximální pohodlí a luxus. Obsahují bronzové detaily, které se vážou k celkovému designu vozidla. Tyto sedačky poskytují vynikající podporu a pohodlí, čímž činí dlouhé cesty příjemnějšími pro řidiče.

f_max_1aa f_max_3bb f_max_3aa f_max_4aa
 
 

F-MAX Select - Limitovaná edice